ورزش 3/ مربی دروازه‌بان های استقلال به یاد روزهایی که شادی گلش را به طرز عجیبی با علی دایی تقسیم می‌کرد، با استراماچونی این کار را می‌کند.
شادی بعد از گل‌های بهزاد غلامپور و علی دایی مدت‌ها سوژه فوتبال ایران بود؛ غلامپور که در تیم‌های زیادی مثل راه آهن، صبا و سایپا با علی دایی به عنوان مربی گلرها همکاری داشته، همواره بعد از گلزنی این تیم ها به شکلی جالب روی سر شهریار می‌پرید و این پرش‌های او بارها مورد توجه قرار گرفت.
در این خصوص غلامپور چندین بار مصاحبه کرد و به شوخی به دایی هشدار داد که مواظب پرش‌هایش باشد. حتی علی دایی نیز یکبار گفته بود دیگر حرفه‌ای شده و می‌داند بعد از گل باید غلامپور را روی دوش خود احساس کند!
حالا با گذر از آن روزها غلامپور چنین شادی گلی را با استراماچونی سرمربی ایتالیایی‌ آبی‌ها تکرار کرد. روز پنجشنبه و وقتی استقلال به گل اول مقابل فجرسپاسی رسید، مربی گلرهای استقلال مثل روز هایی که با علی دایی کار می کرد از شدت خوشحالی به سمت استراماچونی رفت و روی او پرید تا شادی اش را با سرمربی ایتالیایی تقسیم کند. نکته جالب اما اینجا بود که استراما هیچ ذهنیتی از اینگونه شادی توسط غلامپور نداشت!
استراماچونی در آن صحنه مشغول دست تکان دادن برای هوادارانی بود که تشویقش می‌کردند و دستانش را هم بالا گرفته بود که وقتی رویش به سمت نیمکت برگشت غلامپور را دید که به شکلی غیرمنتظره تا ثانیه‌ای دیگر روی سرش فرود می‌آید. سرمربی استقلال خیلی سریع سعی کرد خودش را جمع کند تا آسیبی به بدنش وارد نشود. جالب تر اینکه بعد از این پرش بند کفش استراماچونی هم باز شد و او مجبور شد با کت و شلوار کنار چمن آزادی بند کفش‌های خود را نیز ببندد و به مسابقه ادامه دهد!
ویدئوی این اتفاق در فضای مجازی از روز پنجشنبه بارها دست به دست شده و خیلی‌ها از بازگشت شادی مدل غلامپوری صحبت کرده‌اند. اگرچه غلامپور برای گل‌های بعدی استقلال دیگر اینچنین با استراماچونی شادی نکرد، اما سرمربی آبی‌ها دیگر کم‌کم باید به این نوع شادی گل‌های مربی گلرهایش عادت کند و احتمالا از بازی‌های بعد بابت این پرش‌های غلامپور غافلگیر نمی‌شود.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید