آخرین خبر/ پیشکسوت پرسپولیس گفت: مهاجمان این تیم با زدن یکی دو گل می توانند اعتماد به نفس خود را دوباره به دست آورند .
به گزارش فوتبالی، ناصر محمدخانی مهاجم سال های گذشته پرسپولیس در خصوص شرایط این تیم درآستانه بازی برابر پیکان گفت: 3 باخت در 6 بازی آمار خوبی برای پرسپولیس محسوب نمی شود اما می توان این نتایج را در بازی های بعدی جبران کرد. پرسپولیس تیم کم مهره ای نیست و بازیکنان خوب و فنی زیادی دارد. یکی از رموز موفقیت پرسپولیس در سال قبل موفقیت در نیم فصل اول و همین طور کسب حداکثر امتیاز از بازی های خانگی اش بود و اگر این روند در ادامه برای پرسپولیس صورت بگیرد، می تواند فاصله ایجاد شده تا صدر جدول را از بین ببرد.
مهاجم گلزن سرخ ها در دهه های گذشته با اشاره به انتقاداتی که به مهاجمان پرسپولیس می شود به خبرنگار فوتبالی گفت: مشکل مهاجمان پرسپولیس، مشکل و ایراد فنی نمی تواند باشد. به اعتقاد من فشاری که روی این بازیکنان به خصوص علی علیپور ایجاد شده است، باعث این مساله شده که آنها اعتماد به نفس خود را از دست داده و این موضوع توان فنی آنها را تحت الشعاع قرار دهد. اگر علیپور یکی دو گل بزند، مطمئن هستم موتور گلزنی اش روشن خواهد شد.

او در خصوص پیش بینی بازی پرسپولیس در برابر پیکان تصریح کرد: حسین فرکی معمولا تیم های خوبی دارد. به هر صورت امیدوارم پرسپولیس بتواند با بردی خوب خاطره تلخ 2 شکست متوالی اش را از ذهن همه پاک کند.


ما را در کانال تلگرامی «کانال ورزش» دنبال کنید