پدال/ طرفداران سری فیلم‌های سریع و خشن باید کمی بیشتر از زمان قبلی منتظر تماشای جدیدترین نسخه از این فیلم پرحادثه و هیجان‌انگیز باشند زیرا تاریخ انتشار سریع و خشن ۹ از ۲۸ می به ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ موکول شده است.

این خبر اندکی پس از آن منتشر شده که جو بایدن اعلام کرد تا پایان ماه می واکسن‌های موردنیاز برای واکسیناسیون همه افراد بالغ در آمریکا تهیه خواهد شد.

اگر اندکی شانس با تهیه‌کنندگان این فیلم یار باشد احتمالاً سینماها تا آن زمان باز خواهند شد و بنابراین تعویق زمان انتشار این فیلم منطقی به نظر می‌رسد.

تنها فیلم مهمی که انتظار می‌رود قبل از آن تاریخ منتشر شود Black Widow مارول است که قرار است هفتم می روی پرده نقره‌ای سینما برود. به این ترتیب تماشاگران به شدت منتظر سریع و خشن ۹ خواهند بود زیرا اگر همه‌چیز طبق برنامه پیش برود سینماها با ظرفیت کامل شروع به کار خواهند کرد.

در ابتدا قرار بود سریع و خشن در ماه می ۲۰۲۰ منتشر شود اما همه‌گیری کرونا باعث شد استودیوی یونیورسال تاریخ عرضه آن را دو بار تغییر دهد. سومین تغییر در زمان انتشار این فیلم باعث شده زمان پخش سریع و خشن ۹ بیش از یک سال کامل به عقب بیفتد.

گفته می‌شود هزینه ساخت این فیلم ۲۰۰ میلیون دلار بوده و بنابراین استودیوی یونیورسال امیدهای زیادی برای بازگشت سرمایه خود دارد. این استودیو ظاهراً چند گزینه را برای انتشار سریع و خشن ۹ بررسی کرده که شامل فصل تعطیلات و سال ۲۰۲۲ بوده است.

البته با انتشار تاریخ جدید نمایش این فیلم، سریع و خشن ۹ تنها چند روز پس از ۲۰ سالگی پخش اولین سری سریع و خشن به نمایش درمی‌آید. ستاره‌های نهمین قسمت سریع و خشن وین دیزل و جان سِنا و همچنین شارلیز ترون خواهند بود. بسیاری از شخصیت‌های مشهور این فیلم بازگشته‌اند اما خبری از دواین جانسون یا جیسون استتهام نخواهد بود. 

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar