پدال/ اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید در جاده نیز حداکثر راحتی و اشرافیت را تجربه کنید می‌توانید با یک خانه‌به‌دوش جذاب با نام سایک مکسوس V90 ویلا ادیشن آشنا شوید.

این خودروی تفریحی که رندرهای آن توسط سازنده منتشر شده محصولی منحصربه‌فرد است زیرا در واقع خودرویی دو طبقه می‌باشد. بله درست است، زمانی که وارد خودرو می‌شوید نه تنها کناره‌های خودرو چند مترمربعی گسترش پیدا می‌کنند بلکه سقف نیز می‌تواند گسترش یافته و با ورود به طبقه دوم فضای بیشتری را فراهم کند.


این طبقه دوم دارای پوشش شیشه‌ای بوده و طبق گفته سایک مکسوس می‌توان از آن به عنوان اتاق صرف چای یا استودیوی یوگا استفاده کرد. همچنین یک بالکن کوچک در طبقه دوم وجود دارد. شیشه نصب شده در این بخش نیز می‌تواند میزان نور ورودی را تنظیم نماید. موضوع جالب دیگر اینکه با یک آسانسور کوچک می‌توان به طبقه دوم دست پیدا کرد.


سایک مکسوس V90 ویلا ادیشن را می‌توان با سیستم صوتی پریمیوم JBL، ماشین ظرف‌شویی، سیستم تهویه مطبوع و آشپزخانه کوچک سفارش داد. خودرویی که در تصاویر مشاهده می‌شود دارای کف‌پوش چوبی و دکوراسیون لوکس از جمله مبلمان L شکل است.

در بدنه این خودرو نیز ویژگی‌های سطح بالایی همچون عناصر طلایی بکار رفته که در تضاد با رنگ بدنه آبی و سفید طراحی زیبایی را ایجاد می‌کنند. چراغ‌های عقب نیز دارای طرح پیچیده LED هستند.
این خودرو اولین بار اواخر سال پیش معرفی شده است. البته باید دانست سایک مکسوس V90 ویلا ادیشن خودروی ارزان‌قیمتی نیست و حدود ۴۱۴ هزار دلار قیمت دارد.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar