باشگاه خبرنگاران/ اخیرا امکاناتی فراهم شده که خریداران خودرو می‌توانند با کمک انواع مشاوره‌های فنی و حقوقی، دادوستد بی‌دردسری داشته باشند.
 
اوایل تابستان امسال نیروی انتظامی از دستگیری ۶ متهم خبر داد که از ۱۳۰۰ نفر هنگام خرید و فروش خودرو در نقاط مختلف کشور کلاهبرداری کردند. پرونده‌هایی از این نوع زیاد است و کلاهبرداران شگردها و ترفندهای بی پایانی برای فریب دادن شهروندان دارند. متدوال‌ترین روش تا چند سال پیش این بود که خودروهای آسیب دیده و واژگون شده را با صحنه‌سازی و هم‌دستی چند نفر در نقش کارشناس و مشتری تقلبی به خریداران واقعی می‌فروختند. تمام این اتفاقات باعث شده که ورود به بازار خودروی دست دوم برای خیلی از مردم شبیه به قدم گذاشتن در یک محدوده هولناک و پرخطر به نظر برسد. الان اما با توجه به افت تیراژ تولید خودروهای داخلی و مسدود شدن دروازه های ورود خودروهای خارجی صفر کیلومتر، چاره ای جز روی آوردن به این بازار ثانویه نمانده است.

اخیرا امکاناتی فراهم شده که خریداران می‌توانند با کمک انواع مشاوره های فنی و حقوقی، دادوستد بی‌دردسرتری نسبت به گذشته داشته باشند. یعنی با این روش شما می‌توانید با خیال راحت و بدون هزینه کل فرآیند خرید خودروی کارکرده را با اطمینان و آرامش طی کنید و درگیر پاسخ دادن به تماس‌های بی‌پایان که برخی از آن‌ها فقط می‌خواهند مظنه بگیرند نشوید و معامله را هم بدون ریسک انجام دهید.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar